3Masters logo
Contact
Heb je vragen of wil je uitgebreide informatie?

   088 1332 333
   info@3masters.nl


3Masters Opleidingen

Rembrandtlaan 1B
3723 BG, Eindhoven

CDD

Customer Due Diligence

Customer Due Diligence betekent ook wel ‘zorgvuldig klantenonderzoek’ en heeft als doel om een integere bedrijfsvoering te realiseren.

Bedrijven die vallen onder de Wwft of Sanctiewet moeten dus exact weten wie hun klanten zijn.
Wie is de uiteindelijk belanghebbende (UBO) en hoe kunnen deze klanten mogelijk een risico vormen?

Klanten dienen vooraf geïdentificeerd en gescreend te worden. Daarnaast moet alle informatie van dit screening proces vastgelegd worden in een audit trail.

Valt u onder de Wwft of de Sanctiewet?

Middels de trainingen van 3Masters kunt u snel identificeren onder welke wetgeving u valt inzake Customer Due Diligence.
Daarnaast leert u meer over de uiteindelijk belanghebbende (UBO), het onderzoekproces en wat er binnen uw eigen bedrijf of instelling moet veranderen.

Recent CDD Financieel Nieuws

  • De sanctiewet bestaat sinds 1977 en is ontstaan om de integriteit van financiële instellingen te waarborgen.

  • De ‘Wet melding ongebruikelijke transacties’ maakt voor een groot gedeelte onderdeel uit Wwft, maar Wwft gaat verder.

  • Het in kaart brengen van bedrijfsinformatie en UBO’s is veel werk en daarnaast ook complex. Met de CDD oplossing kunt u eenvoudig klantonderzoek uitvo

  • Customer Due Diligence betekent ook wel ‘zorgvuldig klantenonderzoek’ en heeft als doel om een integere bedrijfsvoering te realiseren.

Maatwerk centraal

Vakspecialisten uit de praktijk

Gemiddeld een 9 op Springest!

Geen reactie's

Geef een reactie

Call Now Button